SKU: 478-2819GBRTB35
Vision 478 20×8.5 5×112/5×120 +35 Black
Black, Gloss Vision 478 wheels. ET35
Availability: 2 in stock
SKU: 478-2819GBRTB35 Categories: , Tags: ,
Vision 478 wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss Black / Red Tint Brushed Lip finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Red Tint Brushed Lip
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +35mm