SKU: 478-7813GBRTB38
Vision 478 17×8 5×100/5×115 +38 Black
Black, Gloss Vision 478 wheels. ET38
Availability: 5 in stock
SKU: 478-7813GBRTB38 Categories: , Tags: ,
Vision 478 wheel features size 17" x 8", Black, Gloss / Red Tint Brushed Lip finish, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Black, Gloss / Red Tint Brushed Lip
  • Offset: +38mm