SKU: 476-24936GB30
Vision 476 24×9.5 6×135 +30 Black
Shop Vision 476 in Black, Gloss finish, 24″ x 9.5″, +30mm offset.
Out of stock
SKU: 476-24936GB30 Categories: , Tags: ,
Vision 476 wheel features size 24" x 9.5", Black, Gloss finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +30mm