SKU: 476-22984GB30
Vision 476 22×9.5 6×139.7 +30 Black
Shop Vision 476 in Black, Gloss finish, 22″ x 9.5″, +30mm offset.
Availability: 12 in stock
SKU: 476-22984GB30 Categories: , Tags: ,
Vision 476 wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +30mm