SKU: 476-22985C8
Vision 476 22×9.5 5×139.7 +8 Chrome
Shop Vision 476 in Chrome finish, 22″ x 9.5″, +8mm offset.
Availability: 5 in stock
SKU: 476-22985C8 Categories: , Tags: ,
Vision 476 wheel features size 22" x 9.5", Chrome finish, +8mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Chrome
  • Offset: +8mm