SKU: 475V2965GM38
Vision 475 20×9 5×114.3 +38 Gray
Vision 475 wheels. ET38
Availability: 19 in stock
SKU: 475V2965GM38 Categories: , Tags: ,
Vision 475 wheel features size 20" x 9", +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Offset: +38mm