SKU: 474-8812GBMF38
Vision 474 18×8 5×120 +38 Black
Black, Gloss Vision 474 wheels. ET38
Availability: 20 in stock
SKU: 474-8812GBMF38 Categories: , Tags: ,
Vision 474 wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +38mm