SKU: 472V22962SB30
Vision 472 22×9.5 6×120 +30 Black
Vision Wheel – 22″ x 9.5″
Availability: 24 in stock
SKU: 472V22962SB30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 472 wheel features size 22" x 9.5", Black, Satin Black finish, 6×120 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×120
  • Offset: +30mm