SKU: 471V20145GBMF30
Vision 471 20×10.5 5×112 +30 Black
Black, Gloss Vision 471 wheels. ET30
Availability: 22 in stock
SKU: 471V20145GBMF30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 471 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×112 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +30mm