SKU: 469-2845SB35
Vision 469 20×8.5 5×112 +35 Black
Black, Satin Vision 469 wheels. ET35
Availability: 3 in stock
SKU: 469-2845SB35 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 20" x 8.5", Black, Satin Black finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm