SKU: 469-7745S42
Vision 469 17×7 5×112 +42 Silver
Vision 469 wheels. ET42
Availability: 29 in stock
SKU: 469-7745S42 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 17" x 7", Silver Silver finish, 5×112 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +42mm