SKU: 469-5649GBMF38
Vision 469 15×6.5 4×100 +38 Black
Black, Gloss Vision 469 wheels. ET38
Out of stock
SKU: 469-5649GBMF38 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 15" x 6.5", Black, Gloss / Machined Face finish, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 6.5"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Face
  • Offset: +38mm