SKU: 426H2865HS40
Vision 426 20×8.5 5×114.3 +40 Silver
Vision 426 wheels. ET40
Availability: 34 in stock
SKU: 426H2865HS40 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 20" x 8.5", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm