SKU: 426H2865MB40
Vision 426 20×8.5 5×114.3 +40 Black
Black, Matte Vision 426 wheels. ET40
Availability: 20 in stock
SKU: 426H2865MB40 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 20" x 8.5", Black, Matte finish, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +40mm