SKU: 426H8845HS45
Vision 426 18×8 5×112 +45 Silver
Vision 426 wheels. ET45
Availability: 92 in stock
SKU: 426H8845HS45 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 18" x 8", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×112 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +45mm