SKU: 426H6720MB48
Vision 426 16×7 5×112 +48 Black
Black, Matte Vision 426 wheels. ET48
Availability: 60 in stock
SKU: 426H6720MB48 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 16" x 7", Black, Matte Black finish, 5×112 bolt pattern, +48mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +48mm