SKU: 426H6720GM38
Vision 426 16×7 5×112 +38 Gray
Vision 426 wheels. ET38
Availability: 20 in stock
SKU: 426H6720GM38 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 16" x 7", Gunmetal Gunmetal finish, 5×112 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +38mm