SKU: 426H5614C38
Vision 426 15×6.5 5×108/5×107.95 +38 Chrome
Chrome Vision 426 wheels. ET38
Availability: 24 in stock
SKU: 426H5614C38 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 15" x 6.5", Chrome finish, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 6.5"
  • Finish: Chrome
  • Offset: +38mm