SKU: 426H5603GM38
Vision 426 15×6.5 4×100 +38 Gray
Vision 426 wheels. ET38
Availability: 417 in stock
SKU: 426H5603GM38 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 15" x 6.5", Gunmetal Gunmetal finish, 4×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 6.5"
  • Finish: Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 4×100
  • Offset: +38mm