SKU: 426H4518MB38
Vision 426 14×5.5 5×100 +38 Black
Black, Matte Vision 426 wheels. ET38
Availability: 53 in stock
SKU: 426H4518MB38 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 14" x 5.5", Black, Matte Black finish, 5×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 14" x 5.5"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +38mm