SKU: 425-6720HS48
Vision 425 16×7 5×112 +48 Silver
Vision 425 wheels. ET48
Availability: 2 in stock
SKU: 425-6720HS48 Categories: , Tags: ,
Vision 425 wheel features size 16" x 7", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×112 bolt pattern, +48mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +48mm