SKU: 425-6720C38
Vision 425 16×7 5×112 +38 Chrome
Chrome Vision 425 wheels. ET38
Availability: 9 in stock
SKU: 425-6720C38 Categories: , Tags: ,
Vision 425 wheel features size 16" x 7", Chrome finish, 5×112 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +38mm