SKU: 405-8950GBMS12
Vision 405 18×9 5×150 +12 Black
Black, Gloss Vision 405 wheels. ET12
Availability: 41 in stock
SKU: 405-8950GBMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Milled Spoke finish, 5×150 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spoke
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +12mm