SKU: 405H7810SB30
Vision 405 17×8 5×110 +30 Black
Black, Satin Vision 405 wheels. ET30
Availability: 32 in stock
SKU: 405H7810SB30 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 17" x 8", Black, Satin Black finish, 5×110 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +30mm