SKU: 398-8973GBML18
Vision 398 18×9 5×127 +18 Black
Black, Gloss Vision 398 wheels. ET18
Availability: 41 in stock
SKU: 398-8973GBML18 Categories: , Tags: ,
Vision 398 wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×127 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +18mm