SKU: 361-22283GBMS-57
Vision 361 22×12 6×139.7 -57 Black
Black, Gloss Vision 361 wheels. ET-57
Availability: 57 in stock
SKU: 361-22283GBMS-57 Categories: , Tags: ,
Vision 361 wheel features size 22" x 12", Black, Gloss Black / Milled Spokes finish, 6×139.7 bolt pattern, -57mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 12"