SKU: 354-2973SGBL10
Vision 354 Manx 2 SGBL 20×9 5×127 +10 Gray
Satin Vision 354 wheels. ET10
Availability: 28 in stock
SKU: 354-2973SGBL10 Categories: , Tags: ,
Vision 354 Manx 2 SGBL wheel features size 20" x 9", Satin Grey finish, 5×127 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +10mm