SKU: 351-7873SB30
Vision 351 17×8 5×127 +30 Black
Black, Satin Vision 351 wheels. ET30
Availability: 67 in stock
SKU: 351-7873SB30 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 17" x 8", Black, Satin Black finish, 5×127 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +30mm