SKU: 18A7765GB40
Vision 18 17×7.5 5×114.3 +40 Black
Black, Gloss Vision 18 wheels. ET40
Availability: 293 in stock
SKU: 18A7765GB40 Categories: , Tags: ,
Vision 18 wheel features size 17" x 7.5", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm