SKU: 141H7965GM25
Vision 141 17×9 5×114.3 +25 Gray
Vision 141 wheels. ET25
Availability: 22 in stock
SKU: 141H7965GM25 Categories: , Tags: , , ,
Vision 141 wheel features size 17" x 9", Gunmetal / Machined Lip Gunmetal / Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Gunmetal / Machined Lip Gunmetal / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +25mm