SKU: VF52210.5BT1273271.5
Velgen VF5 22×10.5 5×127 +32 Gray
Brushed Velgen VF5 wheels. ET32
Availability: 2 in stock
SKU: VF52210.5BT1273271.5 Categories: , Tag:
Velgen VF5 wheel features size 22" x 10.5", Brushed Titanium finish, 5×127 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Brushed Titanium
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +32mm