SKU: VF52210.5SB1273271.5
Velgen VF5 22×10.5 5×127 +32 Black
Black, Satin Velgen VF5 wheels. ET32
Availability: 14 in stock
SKU: VF52210.5SB1273271.5 Categories: , Tags: ,
Velgen VF5 wheel features size 22" x 10.5", Black, Satin Black finish, 5×127 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +32mm