SKU: 3294-9845TG35
Touren TR94 3294 TG 19×8.5 5×112 +35 Gray
Gloss Touren TR94 wheels. ET35
Availability: 6 in stock
SKU: 3294-9845TG35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR94 3294 TG wheel features size 19" x 8.5", Gloss Dark Graphite / Brushed finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Gloss Dark Graphite / Brushed
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm