SKU: 3292-2165GT35
Touren TR92 3292 GM 20×10.5 5×114.3 +35 Gray
Gloss Touren TR92 wheels. ET35
Availability: 51 in stock
SKU: 3292-2165GT35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR92 3292 GM wheel features size 20" x 10.5", Gloss Graphite / Machined finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Gloss Graphite / Machined
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm