SKU: 3291-22983B18
Touren TR91 3291 GB 22×9.5 6×139.7 +18 Black
Black, Gloss Touren TR91 wheels. ET18
Availability: 92 in stock
SKU: 3291-22983B18 Categories: , Tags: , , , Brand:
Touren TR91 3291 GB wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +18mm