SKU: 3279-2931GB35
Touren TR79 3279 GB 20×9 5×108 +35 Black
Black, Gloss Touren TR79 wheels. ET35
Availability: 54 in stock
SKU: 3279-2931GB35 Categories: , Tags: , , , Brand:
Touren TR79 3279 GB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×108 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +35mm