SKU: 3276-2812G35
Touren TR76 3276 GY 20×8.5 5×120 +35 Gray
Gloss Touren TR76 wheels. ET35
Availability: 35 in stock
SKU: 3276-2812G35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR76 3276 GY wheel features size 20" x 8.5", Gloss Graphite finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Gloss Graphite
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm