SKU: 3266-2914GB35
Touren TR66 3266 GB 20×9 5×108/5×127 +35 Black
Black, Gloss Touren TR66 wheels. ET35
Availability: 85 in stock
SKU: 3266-2914GB35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR66 3266 GB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×108/5×127 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×108/5×127
  • Offset: +35mm