SKU: 3610-22909S35
Touren TR10 3610S 22×9 5×112/5×120 +35 Silver
Satin, Silver Touren TR10 wheels. ET35
Availability: 86 in stock
SKU: 3610-22909S35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR10 3610S wheel features size 22" x 9", Satin, Silver Silver / Machined finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Satin, Silver Silver / Machined
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +35mm