SKU: 3610-22988GB20
Touren TR10 3610GB 22×9 5×115/5×139.7 +20 Black
Black, Gloss Touren TR10 wheels. ET20
Availability: 3 in stock
SKU: 3610-22988GB20 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR10 3610GB wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×115/5×139.7 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×115/5×139.7
  • Offset: +20mm