SKU: DG22-22095-5500-29B
OE Wheels DG22 22×9.5 5×127 +29 Black
Black, Gloss OE Wheels DG22 wheels. ET29
Availability: 14 in stock
SKU: DG22-22095-5500-29B Categories: , Tag:
OE Wheels DG22 wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss finish, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +29mm