SKU: CV98C-22090-6550-28C
OE Wheels CV98C 22×9 6×139.7 +28 Chrome
Chrome OE Wheels CV98C wheels. ET28
Availability: 394 in stock
SKU: CV98C-22090-6550-28C Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV98C wheel features size 22" x 9", Chrome finish, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Offset: +28mm