SKU: CV98B-26100-6550-24B
OE Wheels CV98B 26×10 6×139.7 +24 Black
Black, Gloss OE Wheels CV98B wheels. ET24
Availability: 8 in stock
SKU: CV98B-26100-6550-24B Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV98B wheel features size 26" x 10", Black, Gloss Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +24mm