SKU: CV92-22090-6550-31MB
OE Wheels CV92 22×9 6×139.7 +31 Black
Black, Machined OE Wheels CV92 wheels. ET31
Availability: 36 in stock
SKU: CV92-22090-6550-31MB Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV92 wheel features size 22" x 9", Black, Machined Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +31mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Machined Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +31mm