SKU: CV91B-20085-8180-44P
OE Wheels CV91B 20×8.5 8×180 +44 Polished
Polished OE Wheels CV91B wheels. ET44
Availability: 163 in stock
SKU: CV91B-20085-8180-44P Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV91B wheel features size 20" x 8.5", Polished finish, 8×180 bolt pattern, +44mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +44mm