SKU: CV68-22090-6550-28B1M
OE Wheels CV68 B1M 22×9 6×139.7 +28 Black
Black, Satin OE Wheels CV68 wheels. ET28
Availability: 90 in stock
SKU: CV68-22090-6550-28B1M Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV68 B1M wheel features size 22" x 9", Black, Satin Black / Milled Edge finish, 6×139.7 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black / Milled Edge
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +28mm