SKU: CV54-17080-6120-33MB
OE Wheels CV54 17×8 6×120 +33 Black
OE Wheels CV54 wheels. ET33
Availability: 77 in stock
SKU: CV54-17080-6120-33MB Categories: , Tag:
OE Wheels CV54 wheel features size 17" x 8", Black / Machined Black / Machined finish, 6×120 bolt pattern, +33mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Black / Machined Black / Machined
  • Bolt Pattern: 6×120
  • Offset: +33mm