SKU: CV30-22090-6550-28B
OE Wheels CV30 22×9 6×139.7 +28 Black
Black, Gloss OE Wheels CV30 wheels. ET28
Out of stock
SKU: CV30-22090-6550-28B Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV30 wheel features size 22" x 9", Black, Gloss finish, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +28mm