SKU: CA91-24100-6550-28PG
OE Wheels CA91 24×10 6×139.7 +28 Gray
OE Wheels CA91 wheels. ET28
Availability: 72 in stock
SKU: CA91-24100-6550-28PG Categories: , Tags: ,
OE Wheels CA91 wheel features size 24" x 10", Gloss Gunmetal / Polished Face Gunmetal / Polished Face finish, 6×139.7 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Gloss Gunmetal / Polished Face Gunmetal / Polished Face
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +28mm