SKU: CA88-22090-6550-31MG
OE Wheels CA88 22×9 6×139.7 +31 Gray
Gunmetal, Machined OE Wheels CA88 wheels. ET31
Availability: 35 in stock
SKU: CA88-22090-6550-31MG Categories: , Tags: ,
OE Wheels CA88 wheel features size 22" x 9", Gunmetal, Machined Gunmetal finish, 6×139.7 bolt pattern, +31mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Gunmetal, Machined Gunmetal
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +31mm